Komplexním pohledem k primární příčině

Institut komplexní diferenciální diagnostiky Česká republika & Slovensko

2. krok – Potvrzení eMailu

Jde to perfektně!

Krok první máme úspěšně za sebou a čeká nás krok druhý.

Právě teď jsme Vám poslali potvrzení Vašeho oblíbeného eMailu. Pro úspěšné překročení i druhého kroku je potřeba otevřít eMail a tam potvrdit, že tento eMail patří právě Vám.

Tento eMail má hlavičku

je tu druhý krok – potvrzení eMailu„.

Osobně toto potvrzování vůbec nemáme rádi. Nejraději bychom Vám poslali formulář s výběrem datumu rovnou. Jenže bohužel naše servery jsou umístěné v EU a tak musíme plnit i určitá omezení a nařízení z vrchu.

Je možné, že se to nepovede na první dobrou. Zvlášť eMailové schránky od googlu mají tu vlastnost, že naše zprávy házejí do spamu.

Tak se nezapomeňte podívat i tam 😉

A důležitá rada na závěr:

Pokud najdete tento eMail ve složce  Spam tak jej prosím přesuňte do hlavní složky, aby se další i eMaily od nás nezatoulaly do spamu.

Díky tomu jednoduchém kroku vám naše vzácné informace nikdy neuniknou

🙂

Pokud ani toto nepomůže, pak můžete zkusit ještě jednu možnost a to je odpověď na eMail. Stačí otevřít eMail a kliknout na odpověď. Do odpovědi můžete napsat co máte zrovna na srdci, nebo jaké je u vás zrovna počasí 😉 fór je v tom, že eMail na který odpovíte znamená pro googla že takový eMail existuje a většinou každý další eMail od stejného adresáta pak nekončí v koši či ve spamu. I takto se dá bojovat proti diktátu googlova robota 🙂

Institut komplexní diferenciální diagnostiky

Obráncov mieru, 919 04 Smolenice

+421 914 202 306

9:00-9:45 & 19:00-19:45